Balm Boutique®

Balm Boutique® | Walentynki Balm Boutique

Walentynki

Obchodzisz walentynki? czy obchodzisz szerokim łukiem?

Swięto miłości, czy święto konsupcjonizmu?

Walentynki przybyły do nas z kultury francuskiej oraz krajów anglosaskich a także wraz z kultem świętego Walentego z Bawarii i Tyrolu. W Balm Boutique gardzimy kiczem i nie jesteśmy fanami tego komercyjnego święta,  ale wielu osobom kojarzy się ono być może z miłymi chwilami, takimi, na które w tym roku z utęsknieniem czekają. Walentynkowy absurd co roku dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn, którzy zahipnotyzowani przekopują internet w nadziei, że znajdą wymarzony prezent dla ukochanej. Nie ważne, co byle mieć  to na czas.  Bardziej jednak chyba kobiety, przywiązują wagę do celebracji święta zakochanych, skrycie marząc, o wyjątkowym innym niż w zeszłym roku upominku. Nawet jeśli w związku nie układało się najlepiej, nawet jeśli od dawna ze sobą nie rozmawiali, prezent musi być:). Dla niektórych Walentynki, to moment, by jasno pokazać, że druga osoba jest dla nich ważna, bo przecież przez cały rok nie ma na to czasu.

Balm Boutique® | Prezent Balm Boutique

Ale do rzeczy.  Jaki powinien być ten wyjątkowy prezent na walentynki dla niej w tym roku? Czym można sprawić drugiej osobie przyjemnosć. Te pytania zadaje sobie w dniu świętego Walentego, każdy zakochany po uszy osobnik. I tu kryje się lis rudy. Nie jest to łatwe, gdyż w pamięci należy mieć przynajmniej kilka  podarowanych prezentów na 14 lutego przynajmniej 3 lata wstecz. Tu nie ma miejsca na pomyłkę, chyba że chcemy narazić się na charakterystyczny grymas ust spowodowany głębokim zawodem chwili.

Wbrew pozorom, jeśli przysłowiowo nie chcemy kupić prezentu na  tzw “odczepne” czyli tak, żeby mieć tylko z głowy- “bo będzie jej smutno” jak tej Pani na zdjęciu, może warto wymyślić coś oryginalnego, innego niż rok temu:)?

Walentynkowa szajba

Oczywiście są też tacy, których widok wszechobecnych czerwonych serc, kokard i romantycznie obwiniętych czerwoną kokardą pralinek, najzwyczajniej cieszy oko chcąc spędzić miły, romantyczny wieczór ze swoją drugą połówką. Radykalnych przeciwników Dnia Miłości nie brakuje. Zarzucają oni towarzyszącą Świętu głupotę i celebrowanie konsupcjonizmu a nie miłości.  Uważają to za wymysł międzynarodowych sieci supermarketów, mający wypełnić “dziurę” handlową, między Świętami Bożego Narodzenia a Wielkanocą. Coś w tym jest…

amour krem do twarzy
Krem do twarzy AMOUR

W Manufakturze Balm Boutique do każdej uroczystości podchodzimy niezwykle pragmatycznie. Cóż to oznacza. Podobnie jak odkurzacz przywołuje  domysłach dywan, tak  Walentynki kojarzą się większości z miłością. Skoro więc miłość, to naszą propozycją na piękny, wyjątkowy i oryginalny prezent jest seria wytworzonych ręcznie kosmetyków naturalnych  Amour. Amour w tłumaczeniu dosłownym słowa  z języka francuskiego, to właśnie – miłość.  Specjalnie opracowany miłosny wywar, w skład którego wchodzi min. świeży olejek malinowy i nuta rozgrzewającej wanilii, to nasz hołd dla tego najbardziej gorącego uczucia. Czy kochasz skromnie, namiętnie szalenie, czy przez 5 min, seria kosmetyków Amour będzie najlepszym dodatkiem dla każdej osoby pragnącej miłości.

Kosmetyk naturalny na prezent

W naszej Manufakturze znajdziesz naturalne kosmetyki wyrabiane ręcznie i z pasją. Jeśli szukasz oryginalnego upominku z duszą, to jesteś w dobrym miejscu. Kolekcja Amour to: Balsam do ciała Amour, Krem do twarzy Amour, Krem do rąk Amour i Peeling do ciała Amour, Pomadka do ust Amour. Jestem zdania, że  wyłącznie przemyślany prezent, czyli taki, od serca ma sens.

Balm Boutique® | Prezent Walentynki

W dniu Św. Walentego możesz obdarować każdego, komu chcesz zrobić przyjemność. Pomożemy ci  w tym aby twój prezent wyglądał wyjątkowo. Nasze kremy okrywa brązowe refleksyjne szkło przeciwsłoneczne. Jest to krem elegancki, prezentujący się na toaletce z niezwykłą klasą.

Odwiedź nasz sklep on line

kosmetyki naturalne balm boutique

Skomentuj