Balm Boutique®

Balm Boutique® | autumn goodman vTL qy03D1I unsplash 2 scaled

Szybka regeneracja skóry przed wakacjami

Piękna skóra w 2 krokach

Znana teoria mówiąca o tym, że to co super drogie jest najlepsze niestety nie dotyczy urody i pielęgnacji. Są kosmetyki, które z powodzeniem możesz sama zrobić w domu i osiagnąć efekt podobny do tego co oferują modne marki z branży komsmetycznej. Takim produktem jest naprzykład peeling wykonany ze zmielonej  kawy, który pewnie doskonale znacie, czy  okład ze świeżego aloesu. 

Krok 1. Peeling czyli-  starej skórze dziękujemy

Odkryte ciało w czasie wakacji to rzecz normalna. Nie musisz odpalać programow treningowych na 4 dni przed wymarzonym urlopem, na kaloryfer nie masz co liczyć. Skoncentruj się na tym, by twoja skóra wyglądała na zdrową i nawilżoną. Zrób dokładny peeling – w zależności od kondycji i typu skóry wybierz peeling cukrowy lub solny, który usunie martwy naskórek, dotleni  i wygładzi każdy fragment skóry. Nie zapomnij o łokciach i kolanach – im poświęć więcej czasu. Nasza propozycja :

  • Peeling cukrowy Rosaline ( różany)
  • Peeling solny Valensole ( lawendowy)

Krok 2. Porządne nawilżenie

Na rynku półki się uginają pod ogromną ilością różnych ciekawych balsamów do ciała. Warto wyproóbować taki, który twoja skóra pokocha ze wzajemnością. Wiem, że kobiety są niestałe w uczuciach w tej materii i lubią próbować różnych nowości, które pojawiają się w drogeriach. Jest  to fajne, natomiast nie na kilka dni przed wyjazdem. Jeśli masz dość tego co  zapełnia twoją łazienkową półkę i chcesz  koniecznie spróbować czegoś nowego, wybierz produkt naturalny ze składem, który nie budzi wątpliwości. Wybierz taki, który naturalnie nawilży i natłuszczy twoją skórę. Nasza propozycja :

  • Balsam do ciała Verveine ( werbena z cytryną)
  • Balsam do ciała Souriere ( mango)

Skoro, peeling zrobiony i ciało nawilżone,  czas  zatem by pomyśleć o tym co ze sobą zabrać i przede wszystkim nastawić się pozytywnie do kolejnej fajnej przygody.

 

Balm Boutique® | aloe vera

Jeśli na waszej drodze gdzieś natraficie na świeży aloes, warto wiedzieć, że świeży miąższ aloesu to lek na wiele dolegliwości skórnych – koi, łagodzi, nawilża, pomaga się zregenerować uszkodzonej skórze. Więc jeśli przesadzicie ze słońcem,  to będzie on bardzo cennym lekiem na podrażnioną promieniami słonecznymi skórę!!

Balm Boutique® | autumn goodman s gxUFSGjIc unsplash

Skomentuj