Balm Boutique®

Amour balsam do ust

Naturalny balsam do ust – Amour

Amour Look

Balm Boutique® | w4 1

Krok 1.

Zanim zdecydujesz się na idealną szminkę, powinnaś zadbać o głębokie  nawilżenie ust. Czas  na Malinowy – Amour balsam do ust!

Krok 2.

Wosk pszczeli i masło shea pomogą nie tylko nawilżyć ale zregenerować spierzchnięte usta, redukując odstające skórki na wargach, tak by położona później szminka subtelnie ukazywała ich kolor ale i wygładzenie.

Balm Boutique® | amour 15ml

Zdrowa i zadbana skóra to podstawa pielęgnacji Balm Boutique®. Gruba warstwa makijażu na  zaniedbanej i wysuszonej skórze, to coś czemu mówimy nie !!!Lepiej się nie malować! 

W naszym sklepie znajdziesz kosmetyki dopasowane do twojego rodzaju skóry. Bez względu na to, czy masz cerę mieszaną, tłustą lub matową, podstawą jest nawilżenie, które przywróci twojej skórze blask i poprawę samopoczucia. 

Balsam do ust Balm Boutique® z serii Amour, dzięki zawartości masła shea łagodzi wysuszoną skórę ust, przynosząc im ulgę, jędrność i miękkość. Balsam do ust Amour pachnie i smakuje malinami, dzięki czemu czujemy się szczęśliwsi a nasze usta gotowe na piękny kuszący kolor.

Skomentuj