Balm Boutique®

Rosaline peeling do ciała

nuta serca: róża

50,00 

Zmysłowy różany peeling cukrowy urzeka zapachem i zachęca skórę do regeneracji. Zawarty w nim naturalny olejek różany, koi podrażnienia i otula skórę subtelną różaną wonią. Skóra staje się promienna i aksamitna w dotyku. Rosaline peeling do ciała jest bogaty w olej z ze słodkich migdałów oraz olej z pestek róży. Odżywia suchą skórę i wprowadza w błogi nastrój. Peelingi cukrowe uwielbiają rozstępy, które wprost wyczekują tej wybornej kwiecistej kompozycji.

Produkt wykonany w 100% ręcznie

Brak w magazynie

Rosaline peeling do ciała to zmysłowy, różany peeling cukrowy, który urzeka zapachem i zachęca skórę do regeneracji. Zawarty w nim naturalny olejek różany koi podrażnienia i otula skórę subtelną różaną wonią. Skóra staje się promienna i aksamitna w dotyku. Rosaline peeling do ciała jest bogaty w olej z ze słodkich migdałów oraz olej z pestek róży. Odżywia suchą skórę i wprowadza w błogi nastrój. Peelingi cukrowe uwielbiają rozstępy, które wprost wyczekują tej wybornej kwiecistej kompozycji.

Sposób użycia: Peeling wykonywany „na sucho”, bez dodatku wody: Nałóż peeling na skórę i wmasuj  peeling okrężnymi ruchami. Peeling zmyj ciepłą wodą po czym delikatnie osusz ciało ręcznikiem. Stosuj 1-2 razy tygodniowo. Peeling wykonywany “na mokro”. Nałóż peeling na skórę i wmasuj  peeling okrężnymi ruchami. Dodanie wody przyczyni się do powolnego rozpuszczania drobinek, przez co działanie będzie delikatniejsze. Peeling zmyj ciepłą wodą  po czym delikatnie osusz ciało ręcznikiem. Stosuj 1-2 razy tygodniowo.

Uwaga: Peelingu nie nakładaj na poparzoną lub pokrytą wysypką skórę.

Jeśli jesteś w ciąży skonsultuj używanie produktów zawierających olejki eteryczne!!!

Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego!

Produkt zawiera: olej ze słodkich migdałów, olej kokosowy, cukier trzcinowy, olejek eteryczny, naturalny barwnik, Witamina E.

Waga 300 ml
Wymiary 10 × 10 × 5 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Oceń produkt

Możesz lubić także…