Balm Boutique®

Balm Boutique® | Balm Boutique post 5 2

Rosaline-Krem do ciała

"Za Dzikiej Róży zapachem idź na zawsze upojony wśród dróg"

Nasz krem  do ciała Rosaline to pokłon w kierunku najpiękniejszej wśród pięknych- róży- symbolu młodości,piękności i miłości. Są wśród nas istoty, które podobnie jak ja uwielbiają zapach królowej wśród kwiatów  poszukując wciąż produktów do ciała oddajacych woń różanego olejku. W naszym balsamie do ciała Rosaline, dodałam esencję kilku różnych odmian kolczastego krzewu o barwnych, pachnących kwiatach. Dużą rolę odgrywa również olej z pestek dzikiej róży, który stosowany na skórę wzmacnia płaszcz hydrolipidowy oraz pomaga odbudować jej strukturę.  

Zawarte w olejku, wraz z flawonoidami i garbnikami, mają również właściwości przeciwzapalne oraz obkurczające. Wzmacniają tym samym działanie galaktolipidów – substancji aktywnych intensywnie łagodzących stany zapalne, których zawartość pozwala na skuteczną pielęgnację skóry z pajączkami i rozszerzonymi naczynkami.

bee-naturalles-IRM9qgZdlW0-unsplash

Balsam doskonale rozprowadza się na skórze czyniąc ją nawilżoną i sprężystą, redukując inne zmiany związane z procesem starzenia się skóry. W kolekcji Rosaline dostępne są również peeling, krem do twarzy, oraz krem do rąk z zieloną spiruliną, które podobnie jak balsam urzekają głęboką nutą królewej róży.

Skomentuj