Balm Boutique® | krem z woskiem

Przerwa Produkcyjna

czas na zmiany

Trudny czas pandemii i związana z tym konieczność podjęcia decyzji na froncie logistycznym zaowocowała ekonomiczne zmiany w Balm Boutique. Ponieważ do tej pory działalność naszej manufaktury, w szczególności prowadzenie i obsługa  sklepu internetowego koncentrowała się w  Warszawie a całe zaplecze produkcyjne wraz z laboratorium stanowiła nasza farma w Abruzji, doszliśmy do wniosku, mając na uwadze względy ekonomiczne, że należy to lepiej zorganizować. Jak wiecie wiele z naszych certyfikowanych składników wykorzystywanych przeze mnie  w recepturach pochodzi z Włoch, również z naszej bio farmy. Do najważniejszych należy oliwa, którą sumiennie wykorzystuję np. do produkcji kremów do twarzy. Jej właściwości są tak wspaniałe, mam tu na myśli  zawarte w niej etinole i retinoidy czy witaminę E, że pragnę ją dodawać do innych nowych receptur np. cytrusowy krem do ciała, który ostatnio wszyscy chórem testujemy. Oprócz oliwy cenne są lawenda i wytwarzane z niej olejki, pomarańcze, cytryny, rozmaryn oraz wosk pszczeli.  Ponieważ z tym miejscem z naszym gajem oliwnym, planujemy się dalej rozwijać i jako farma oraz jako manufaktura kosmetyków naturalnych,  postanowiliśmy skumulować nasze siły i działać póki co we Włoszech, wokół  wszystkiego tu, ograniczając de facto funkcjonowanie sklepu internetowego w Warszawie i związanej z nim aktywnej działalności. 

Dlaczego warto z nami być?

Balm Boutique® | trio balm

Filozofia naszej Manufaktury opiera się wykorzystaniu w recepturach świeżych składników  pochodzenia naturalnego. Zarówno kolory naszych kremów jak również bogata konsystencja to efekt współgrania ze sobą silnie skoncentrowanyh wyciagów roślinnych, będących bogactwem składników aktywnych. Wyjątkowości dodają kompozycje zapachowe olejków eterycznych które otulają każdy fragment skóry. Kochamy ich oryginalność i ich magiczne działanie.

W trosce o klienta

Jeśli zatem jesteś naszym stałym klientem, twoje ciało, skóra, nos, pokochały efekty naszych receptur, i nie możesz bez nich żyć, nie martw się nie zostawimy cię na lodzie. Być może, w niedalekiej przyszłości, kiedy obostrzenia związane z pandemią zelżeją, wówczas spotkasz nas na targach stacjonarnych, gdzie będziesz mógł  zakupić nasze mazidła. Jeśli jednak targów nie będzie, zawsze możesz skontaktować się z nami via mail, i powiedzieć czego ci trzeba, z przyjemnością wyślemy ci twój ulubiony krem.

Wszystkie nowości związane z Manufakturą umieszczamy na Instagramie oraz  w naszej gazetce. Staram się na bieżąco informować was o tym nad czym obecnie pracujemy i opisywać  składniki jakie fascynują mnie  w tym procesie. Ponieważ jestem miłośniczką holistycznej filozofii  tak całościowo podchodzę  do kwestii zdrowia w tym pielęgnacji, poszukując w życiu odpowiedniego balansu. Niewątpliwe,  miejsce i czas, w którym jestem sprawia,  że odczuwam przyjemność doświadczając codzienności, a to pozwala mi  z powodzeniem realizować moje pomysły. Dlatego bądź za nami na bieżąco:)

Balm Boutique® | oliwa i kremy
insolite krem do twarzy

Podziękowania

Wszystkim tym, którzy nas wspierają, klientom, którym spodobały się nasze kosmetyki i nasze umiłowanie do naturalności płynące  z naszego holistycznego podejścia do życia i związanej z nim filozofii świeżości,  bardzo dziękujemy i zapraszamy do kontaktu mailowego. 

Anna

oliwki w loreto aprutino

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.