Balm Boutique®

Balm Boutique® | BB lady e1598526044992

Peeling solny

Pomysł na wygładzenie ciała?


Nasz peeling solny - Wakacyjne must have!!!

Peeling do ciała Balm Boutique to idealny i prosty  sposób na uzyskanie idealnej gładkości ciała oraz pozbycie się drobnych niedoskonałości.  Dlaczego? Otóż, Peeling skutecznie odmładza skórę i przeciwdziała jej starzeniu się, oraz sprawnie radzi sobie także z przebarwieniami i nierównościami.

Co to jest peeling? 

Peeling- inaczej złuszczanie– polega na usuwaniu z powierzchni skóry martwych komórek. Peeling precyzyjnie usuwa martwe komórki naskórka oraz niedoskonałości, dzięki czemu skóra staje się dogłębnie oczyszczona i miękka zyskując młody i zdrowy wygląd naskórka. 

Dlaczego peeling solny?

Zawiera  drobinki ścierne w postaci soli, które mają charakter oczyszczający dla naszego ciała. Doskonale usuwają martwy naskórek poprawiając krążenie i dotleniając skórę. Złuszczanie solą jest pomocne przy  przy chropowatych i mocno zgrubiałych fragmentach na naszym ciele ( łokcie, kolana), prywracając im gładkość. Zdecydowanie ułatwia wchłanianie substancji aktywnych kosmetyków jak balsam do ciała.

Jak często stosować?

Peeling stosowany systematycznie najlepiej 1 lub 2 razy w tygodniu pozwoli cieszyć cię sprężystą dotlenioną i wygładzoną skórą cały rok. 

Sposób użycia:

Peeling solny nałóż na mokrą, wcześniej umytą skórę. Zacznij od stóp i łydek- peeling należy wcierać kolistymi ruchami kierując się ku górze, następnie spłukać wodą. Ważne! Nie należy nakładać peelingu solnego na podrażnioną lub skaleczoną skórę!!

W Balm Boutique dostępne są Peeling solny Valensole o zmysłowej nucie lawendy oraz Peeling solny Seduisant, którego motywem przewodnim jest fiołek z wanilią.

 

Skomentuj