Balm Boutique®

Nasza manufaktura

Nasze wartości

  • SKŁADNIKI 100 % NATURALNE
  • PROSTE RECEPTURY
  • BRAK WODY = BRAK KONSERWANTÓW
  • WŁASNE SUROWCE Z BIOFARMY W ABRUZZO
  • AROMATERAPIA – NATURALNE OLEJKI ROŚLINNE
  • KONTROLA PROCESU PRODUKCJI
  • BEZPIECZEŃSTWO LABORATORYJNE
  • UNIKALNYCH KOMPOZYCJE ZAPACHOWE
Balm Boutique® | oliwki rys 2

Promocje

Bądź czujny jak ważka. Śledź na bieżąco nasze super promocje. Do 30 % taniej !

Bezpłatna dostawa

Przy zakupie kosmetyków a min. 225 PLN oferujemy bezpłatną dostawę w wybranych krajach w UE

Gwarancja satysfakcji

Twoje zadowolenie to nasz priorytet. Napisz do nas jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości

SPRZEDAŻ HURTOWA

Zostań naszym hurtowym odbiorcą. Minimum 20% marży przy zakupach za 1000 zł.

Balm Boutique® | khalisio i ja scaled

Balm Boutique® to Manufaktura piękna

Działanie kosmetyków naturalnych

Naturalne piękno według twórcy Balm Boutique Anny Prugar to zdrowa promienna skóra, pokryta brzoskwiniowym rumieńcem, uśmiech i oczy będące zwierciadłem duszy.  Witaj we wspaniałym świecie Balm Boutique, inspirowanym naturą pielęgnacji. Ile w nich dobra!. Dlaczego warto poznać nas bliżej i z chęcią do nas wracać? W naszej Manufakturze, ciemne eleganckie szklane słoiki, wypełniają kremy o bogatym lecz przemyślanym składzie, będące kwintesencją  filozofii – rozumiem to, co w siebie wcieram. Nasze receptury, wypełnione 100 % składnikami aktywnymi działają, przynosząc skórze radość a tobie spokój. Kosmetyki Balm Boutique  to nasza odpowiedź na najbardziej problematyczne wyzwania skóry, młodej i dojrzałej. Odwiedź  nasz sklep on-line.

Pielęgnacja naturalna - zalety

100 % Naturalne

Znajdziesz tu produkty o niesamowicie bogatych składach do kompleksowej pielęgnacji skóry ciała i twarzy.  W oparciu o 100% składniki naturalne wykorzystując naturalny potencjał roślin, bez użycia wody, tworzymy kosmetyki, które dają niesamowite, zdrowotne korzyści Twojej skórze. Nawilżają, pobudzają do odnowy, leczą i odżywiają. Wszystkie składniki w kremach Balm Boutique są certyfikowane i naukowo zbadane.  Doskonale wiemy jak minerały i substancje zawarte w w surowcach naturalnych, zachowują się podczas produkcji oraz jak wpływają na komórki skóry oraz na cały organizm, w tym samopoczucie.  Efekty ich stosowania są spektakularnie dobre – skuteczne w działaniu,  jednocześnie przyjazne naturze – bo w szklanym opakowaniu-pozwalające zachować cenne właściwości składników naturalnych i roślinnych. 

amour balsam do ciała

Piękna skóra

Z miłości do ciała

Nasze receptury, wypełnione 100 % składnikami aktywnymi działają, przynosząc skórze zdrowie a tobie radość.

Balm Boutique® | wymaz krem low

Za co pokochasz nasze kosmetyki?

efekty na skórze

W Kremach Balm Boutique znajdziecie aktywne składniki pozyskiwane z wyłącznie  biologicznie czystych upraw. Wyjątkowo opracowane receptury o absolutnie niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania skóry składzie i szybkiej absorpcji  przez nią. Odżywiające i regenerujące naturalne  kosmetyki, dzięki którym ciało i zmysły mają szansę na prawdziwą rozkosz. Zawarte składnikach witaminy, kwasy omega, mikroelementy, naturalne roślinne przciwutleniacze, ale też super zdrowy wosk pszczeli –  doskonale  natłuszczają i pobudzają skórę do odnowy. Efekt WOW – dopasowane do różnych potrzeb i typów skóry. Wspaniale opracowane kompozycje olejków eterycznych,  w połączeniu z bogatą formułą, odbudowują barierę hydrolipidową skóry. I to wszystko zamknięte w jednym szklanym słoiczku.