fbpx

Filozofia Świeżości

"Ty, jak nikt inny we wszechświecie zasługujesz na miłość siebie samego"
(Budda)

 Witaj w mojej manufakturze

Naturalne i świeże balsamy to nasz świat w Balm Boutique®.

Każdy produkt, który rodzi się w manufakturze jest tworzony w oparciu o wartości, które wyznaję: harmonia duszy i ciała oraz poszanowanie natury. Kluczem do ich prostoty jest skład, w którym nie ma konserwantów, parabenów czy substancji ropopochodnych, za to jest to czego nawet najbardziej wymagająca skóra potrzebuje – wyłącznie starannie wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego. Pielęgnacyjno-odżywcze właściwości tworzonych przeze mnie kompozycji to zasługa kompilacji maseł: shea, kokosowego, mango i zawartych w nich witamin A, E i F, kwasów tłuszczowych (które zapobiegają utracie wody z naskórka oraz chronią skórę przed przesuszeniem), olejów, aloesu, suszonych ziół, płatków kwiatów oraz olejków eterycznych, które nawilżają i działają kojąco na skórę łagodząc procesy starzenia.

Świeżość produktów

Tworzenie świeżych produktów to nasz przemyślany cel, który powoduje, że nie możemy naszym wyrobom zapewnić długiego terminu przydatności bo nie chcemy stosować nieprzyjaznych konserwantów.

Harmonia życia

Nawet najstaranniej przygotowany kosmetyk na świecie nic dla nas nie zdziała, jeśli nie znajdziemy w sobie radości. W tym zabieganym świecie trudno jest złapać chwilę dla siebie, dlatego Balm Boutique® stworzyłam po to, aby właśnie taką drobną chwilą z kosmetykami produkowanymi na naturalnych składnikach móc się nacieszyć. Odżywić Twoją skórę, włosy i dać uspokojenie dla umysłu – po prostu sprawić Ci prawdziwą przyjemność !

Pomyśl o sobie !

Anna

%d bloggers like this: