Balm Boutique®

Balm Boutique® | bee naturalles IRM9qgZdlW0 unsplash scaled

Manufaktura piękna Balm Boutique

Manufaktura kosmetyków naturalnych Balm Boutique to miejsce magiczne. Unoszący się zapach kwiatów  ziół i owoców powoduje, że czujemy się jak w raju. Zmysły szaleją. Odczuwamy przyjemność na zmianę ze wzruszeniem gdzie wspomnienia chwil, miejsc i ludzi powracają w mgnieniu oka. 

Głęboka woń werbeny, słodycz róży i  paczuli przenoszą nas do tajemniczego ogrodu zapachów, z którego powrót od rzeczywistości jest trudny.  

Balsam do ciała Verveine to nawilżający balsam do ciała o subtelnym zapachu zielonej werbeny i cytryny. Otwierając mały brązowy słoik elektryzująca unosząca się cytrusowa woń olejków eterycznych odpręża umysł a  zawarte w nim naturalne składniki powdują, że skóra staje się sprężysta i głęboko nawilżona.

Może  jednak nie werbena a róża to coś na co mamy dziś ochotę. Balsam do ciała Rosaline zadowoli każdego miłośnika róż. Olej z płatków dzikiej róży to panaceum dla skóry pozbawionej blasku. Szybko upora się z przesuszeniami, regenerując nawet najbardziej problematyczną skórę.  

Orientalna paczula ma ma słodki, ziołowy i korzenny aromat. W Balm Boutique można ją znaleźć w kremie do twarzy Insolite . To fascynujące połączenie chłodnego orzeźwienia i zmysłowego ciepła nadającego twarzy promienny wygląd i ukojenie. 

Balm Boutique  to prawdziwe i naturalne piękno, które pozostaje niezmienne wraz z upływem lat oraz jest źródłem szczęścia.

Skomentuj