fbpx

Jak to robimy ?

Wszystko co robię, robię z pasją, energią i zaangażowaniem. Inspiracją jest miejsce w którym żyję moja kraina Abruzzo. Widok gór i morza każdego dnia daje przestrzeń w głowie i uruchamia kreatywność.  Potem już tylko pozostaje tak połączyć tych kilka naturalnych składników aby wykreować wspomnienie tych ulotnych chwil. Każdy kosmetyk powstaje najpierw w mojej głowie w domowym zaciszu, uwieczniony na kartce papieru. Większość pomysłów znajduję w swojej kuchni, w książkach, które czytam w zaciszu oliwnego gaju. Czy wspomniałam, że wszystkie kosmetyki są świeże, naturalne o wspaniałym naturalnym aromacie? 

W Balm Boutique tworząc kosmetyki naturalne bazujemy na prostych, sprawdzonych surowcach, które nie zawierają substancji toksycznych i szkodliwych dla skóry. Tworząc proste i minimalistyczne receptury wybieramy często znajome składniki takie jak: oliwa z oliwek,  lawenda, czyli to co tu uprawiamy,  stosując też naturalne olejki eteryczne.  Z szacunku i miłości do środowiska nasze kosmetyki produkujemy w szklanych słoikach, dzięki temu nie przyczynimy się do zaśmiecania naszej planety.

W naszej Manufakturze Piękna wykorzystujemy olejki eteryczne. Kosmetyki Balm Boutique cechują się delikatnym, kwiatowym lub pochodzącym z olejków naturalnych zapachem. Zostawiają one przyjemną delikatną woń na skórze, wykazując przy tym działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Olejki eteryczne mają także udowodnione właściwości antyoksydacyjne, pozwalające zapobiegać zniszczeniom powodowanym przez wolne rodniki.  Wolne rodniki odpowiedzialne są za uszkodzenia białek, w tym włókien kolagenowych i elastynowych oraz lipidów.

Czy jesteś gotowa?

W Balm Boutique wierzymy w moc naturalnego piękna płynącego z serca i głębi natury. Każdego dnia
czerpiemy inspirację z naturalnej siły oliwnych drzew, zapachu kwiatów ziół i owoców, które zdobią naszą magiczną krainę Abruzzo. Odkryj kolekcję produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, której delikatne lecz wyraziste formuły oraz najwyższej jakości naturalne składniki zachwycą twoją skórę i zmysły.

Najlepsze na rynku !

Nic nie zastąpi naturalnych zapachów, konsystencji składników i kolorów. To wszystko co tworzy nam na codzień natura zatrzymujemy i pogłębiamy dla Twoich chwil rozkoszy w naszych produktach