Balm Boutique®

Balm Boutique® | wymaz krem low

Krem z oliwą – świeży i zdrowy

Oliwa na skórę twarzy ciało


Oliwa z oliwek to niezwykle naturalny środek pielęgnacyjny zapobiegający starzeniu się skóry i pobudzająca naskórek do odnowy. Stosowana regularnie, wykazuje działanie przeciwzapalne i antybakteryjnie. Skuecznie zapobiega pojawianiu się przedwczesnych zmarszczek, plam lub innych niedoskonałości. Oliwa Balm Boutique  pochodzi z naszego gaju oliwnego w Loreto Aprutino. Z oliwek uprzednio  przez nas zebranych,  robimy świeżą i pachnącą oliwę, którą znajdziecie w naszych  naturalnych kremach do twarzy i balsamch do ciała

Balm Boutique® | Balm Boutique oliwa z oliwek scaled

Większoć osób kojarzy oliwę z oliwek z kulinarnym zastosowaniem. W ostatnich latach, stała się ona jednym z najbardziej zalecanych składników zdrowej diety. Są osoby jednak, które drażni zbyt intesywny gorzkawi zapach więc nie lubią lub nie wyobrażają sobie jej stosować w  codziennej pielęgnacji. Zeby zachęcić przekonać do używania produktów na bazie oliwy z oliwek stworzyliśmy naturalne świeże i zdrowe kremy do twarzy oraz balsamy do ciała, które w swoim prostym składzie zawierają to drogocenne złoto. Konsystencja wszystkich kremów do twarzy jest  gęsta lecz puszysta. Po lekkim rozsmarowniu i wklepaniu kremu natychmast się wchłania, pozostawiajac skórę wypoczętą i pełną blasku. W tych kremach jest oliwa ale oliwą nie pachną!. Oto one:

Krem do twarzy Amour – krem pachnący malinami

Balm Boutique® | amour crème visage 50ml scaled

 Krem do twarzy Lumiere – krem pachnący śliwkami

Lumiere krem do twarzy

 Krem do twarzy Insolite – krem pachnący paczuli

Balm Boutique® | insolite crème visage 50ml

Krem do twarzy Rosaline – krem pachnący różami

Rosaline krem do twarzy

Czy przekonałąm cię do wypróbowania oliwy oliwek w swojej pielęgnacji? Wypróbuj nasze kremy do twarzy  i ciesz się zdrową i promienną skórą przez cały rok. W balsamach do ciała, oliwę z oliwek, wzbogacamy o wyciąg z aloesu, który dodatkowo potęguje nawilżenie  i regenerację skóry.

Balsam do ciała Verveine – balsam pachnący werbeną i cytryną

Balm Boutique® | verveine crème corporel 200ml scaled

Skomentuj