Balm Boutique®

Balm Boutique® | BB pomarancza

Czekolada z pomarańczą- szaleństwo zmysłów

Wpływ czekolady na skórę

Ciemna czekolada ma świetny wpływ na samopoczucie i wyraźnie poprawia humor przywracając na twarzy uśmiech i radość. Dzieję się to właśnie dzięki hormonom szczęścia, które wydzielają się poprzez spożycie ciemnej czekolady. Czekolada jest w stanie ograniczyć negatywny wpływ stresu na cerę, czyli rozpad cząsteczek kolagenu w skórze, składnika który reguluje jej prawidłową jędrność.

Balm Boutique® | BB cytryna scaled

Ciemna czekolada zawiera przeciwutleniacze czyli flawonoidy. Związki te, chronią skórę przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników, które niszczą DNA jej komórek i przyśpieszają procesy jej starzenia. Oprócz tego, flawonoidy wywierają korzystny wpływ w szczególności na cerę nacznkową,  ponieważ wzmacniają ściany naczyń krwionośnych.

Olejek pmarańczowy

Olejek pomarańczowy jest wspaniałym  naturlanym produktem stosowanym w kosmetologii, ponieważ posiada zbawienny wpływ na suchą, delikatną i dojrzałą skórę. Wykazuje mocny potencjał antyoksydacyjny ze względu na zawartość składników takich jak: γ-terpinen, terpinolen, geraniol, β-pinen i mircen. Olejek pobudza regenerację komórek oraz działa silnie regeneracyjnie. Wykazuje również działanie antybakteryjne, przeciwgrzybiczne, przeciwzapalneu oraz wspomaga pielęgnację cery trądzikowej. Co ciekawe, wzmacnia naczynia krwionośne i działa antycellulitowo. Oprócz tego podobnie jak ciemna czekolada redukuje stres, niepokój, poprawia nastróji dodaje energii.

Kolekcja Choco

Niewątpliwie, balsam do ciała Choco jest najbardziej słodko pachnącym produktem, pośród wszystkich naszych balsamów do pielęgnacji ciała w kolekcji Balm Boutique. Już podczas samej produkcji balsamów do ciała, unoszący się aromat czekolady i pomarańczy, pobudza zmysły i sprawia,  że czujemy się dobrze. 

Balm Boutique® | choco cr%C3%A8me corporel 200ml scaledChoco peeling do twarzy

Peeling do ciała Choco to prawdziwy naturalny afrodyzjak. Nie tylko wspaniale wygładza skórę (dzięki mikrokryszatłkom cukru), pomaga też przywrócić pozytywne myślenie, a  zapach olejku eterycznego z pomarańczy relaksuje i uspokaja.

Serdecznie zapraszamy po czekoladowy zestaw Choco do naszego sklepu internetowego. Popraw sobie nastrój już dziś:) 

Balm Boutique® | Balm Boutique czekolada scaled

Skomentuj