Balm Boutique®

Amour peeling do ciała

nuta serca: malina

50,00 

Amour peeling do ciała na bazie cukru trzcinowego to pobudzający ciało i zmysły peeling o niewinnej i podniecającej woni świeżej maliny. Anielsko pachnie i doskonale pobudza skórę do regeneracji. Dzięki olejkom eterycznym peeling przyjemnie rozgrzewa, poprawiając tym samym mikrokrążenie krwi. Po zastosowaniu skóra będzie gładsza, nawilżona i otulona słodkim malinowym aromatem.

Produkt zrobiony 100% ręcznie.

Brak w magazynie

Amour peeling do ciała to to cukrowy, rozgrzewający ciało i zmysły peeling o eterycznym zapachu dzikiej róży. Cudowny zapach i wspaniałe właściwości regeneracyjne dla skóry. Dzięki olejkom eterycznym peeling przyjemnie rozgrzewa, poprawiając tym samym mikrokrążenie krwi. Po zastosowaniu skóra będzie gładsza, nawilżona i owiana nutą zapachu różanego ogrodu.

Sposób użycia: Peeling wykonywany „na sucho”, bez dodatku wody: Nałóż peeling na skórę, i wmasuj  peeling okrężnymi ruchami. Peeling zmyj ciepłą wodą po czym delikatnie osusz ciało ręcznikiem. Stosuj 1-2 razy tygodniowo. Peeling wykonywany ” na mokro “. Nałóż peeling na skórę i wmasuj  peeling okrężnymi ruchami. Dodanie wody przyczyni się do powolnego rozpuszczania drobinek, przez co działanie będzie delikatniejsze. Peeling zmyj ciepłą wodą  po czym delikatnie osusz ciało ręcznikiem. Stosuj 1-2 razy tygodniowo.

Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego! Uwaga: Peelingu nie nakładaj na poparzoną lub pokrytą wysypką skórę. Jeśli jesteś w ciąży skonsultuj używanie produktów zawierających olejki eteryczne!!!

Skład: olej ze słodkich migdałów, olej kokosowy, cukier trzcinowy, olejek eteryczny, naturalny barwnik, Witamina E.

Waga 300 ml
Wymiary 10 × 10 × 5 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Oceń produkt

Możesz lubić także…