Balm Boutique®

Balm Boutique® | IMG 8951 — kopia

Amour czy Rosaline-naturalne kremy do twarzy

Dla wrażliwej skóry

Idealnym Kremem dla wrażliwej skóry, jest Krem do twarzy Amour. Szczególnie wiosną, kiedy skóra jest podrażniona i przesuszona po zimie, potrzebuje szczególnie troskliwej pielęgnacji. Dzięki zawartości wosku pszczelego, świeżej oliwy z naszej farmy oraz witaminy  E, możesz liczyć na błyskawiczny efekt widoczny niemal po pierwszym zastosowaniu kremu.  Mając wrażliwą, delikatną skórę, należy zwracać uwagę aby Krem nie tylko nawilżał skórę, ale ją dodatkowo regenerował. Dlatego jednym z kluczowych składników receptury kremu, jest świeża oliwa, która zawiera witaminy E, A i K, będąca idealnym remedium na przebarwienia, czy inne zmiany skórne pojawiające się wraz z upływem czasu. Kombinacja oliwy i wosku pszczelego  pomogą szybciej zregenerować się skórze, działając przy tym antybakteryjnie i przeciwzapalnie. 

Amour- Oliwna przyjemność dla skóry

Balm Boutique® | IMG 8946 — kopia
W kremie Amour świeży wosk pszczeli to raj dla skóry. Pachnie malinami i słońcem naszej Abruzyjskiej farmy.

Rosaline Krem do twarzy - Nowa Receptura

Balm Boutique® | IMG 8961 — kopia
Rosaline to Krem wegański, zamiast wosku pszczelego, jest wosk migdałowy. Obłędny zapach róż, pomarańczy i geranium, poprawia też nastrój.

Oprócz masła oliwnego, jednym z głównych składników Kremu Rosaline jest olej z pestek brzoskwiń. Dlaczego jest on tak ważny  dla skóry. Olej z brzoskwiń zawiera moc nienasyconych kwasów tłuszczowych a także witaminy A, B, C i E. Silnie regeneruje delikatną skórę, nie pozostawiając tłustych plam na skórze. Krem Rosaline ze względu na zawartość również oleju jojoba oraz wosku migdałowego, polecam tym, którzy chcą zwiększyć elastyczność i sprężystość skóry, a także wygładzić drobne zmarszczki. Receptura kremu została ulepszona o ekstrakt z marchwi oraz róży. Wspólnie usuwają martwe komórki naskórka i sprawiają, że skóra staje się miękka i delikatna. Receptura kremu została tak opracowana tak, by krem stymulował  wytwarzanie nowych włókien kolagenu i elastyny, powodując efekt odmłodzenia skóry. 

Skomentuj